Napsali o nás
MF DNES / idnes.cz

Studenti z Olomouce prorazili se svým softwarem pro školní počítačové učebny, jejich firma už utržila za licence milion korun. Na začátku přitom byl jen nápad učitele ze základní škol..více zde.

Sídlo firmy

Sídlo firmy 16UP GROUP s.r.o. je na Erbenova 270/2, Olomouc. 

PC CONTROL

Program pro řízení výuky v počítačové učebně. Více se dozvíte na www.pc-control.cz

PC CONTROL

Je podpůrný program pro efektivní výuku v počítačové učebně, je to program který se stane Vaší neodmyslitelnou součástí počítačové učebny. Pomůže Vám kontrolovat, řídit a dohlížet na práci žáků a studentů v počítačové učebně.

Pro koho je PC CONTROL určen ?
Pro všechny vzdělávací zařízení s počítačovými učebnami.

Můžete si i Vy PC CONTROL nainstalovat?
PC CONTROL je určen pro všechny typy počítačové sítě. Program nevyžaduje k funkčnosti žádnou zvláštní kabeláž nebo hardware, k provozu stačí v počítačové učebně obyčejná počítačová síť LAN (není zapotřebí server, proxy server, DHCP apod.).

Hardwarové nároky programu PC CONTROL na počítačové stanice a počítačovou síť ?
Program PC CONTROL nabízí možnost nastavení zátěže vzhledem k propustnosti Vaší sítě (tzn. dobu odezvy a kvalitu přenášeného obrazu). Díky tomu jste schopni nastavit si PC CONTROL tak, aby fungoval ideálně právě na Vaší počítačové síti.
PC CONTROL byl úspěšně testován na žákovských stanicích, které měli parametry : CPU 600 Mhz, RAM 256 MB, disk 10 GB, LAN 10 Mb/s.

V programu máte možnost vytvořit každému vyučujícím vlastní profil, v němž je možno zadat bezpočet tříd. Můžete si přizpůsobit uživatelské rozhraní dle vašich potřeb.
Program umožňuje automatické nebo ruční prohledávání sítě, libovolné rozmístění stanic po ploše, kompletní možnost popisku stanic (uživatel, MAC adresa, IP adresa, jméno počítače). Stanice se automaticky připojují, je-li spuštěna hlavní aplikace. Po násilném vypnutí se klientský program do několika sekund sám zapne. Samozřejmostí je možnost výběru akce jen pro určité stanice.
Více informací na www.pc-control.cz .

Kontakty

16UP GROUP s.r.o.
Erbenova 270/2
Olomouc 779 00

Tel. 773 463 463
E-mail: office@16up.cz